Sohbete Giriş

Sohbet Odaları

Sizlere özel odalarımızla rahatca ve güvenlice sohbet etmenizi saglamak görevimiz.

chat odaları
chat odaları
chat odaları
mobilchat
mobilchat
admin Mart 19 2023

Muhabbetinkalbi Chat Odaları

Muhabbetin Kalbi Sohbet

Muhabbetinkalbi Bağlan ve mirc, IRC sunucularına bağlanmak için ihtiyaç duyulan bir yazılımdır programıdır. İnsanlar sohbeti daha rahat yapabilmeleri icin ircd’e bağlanması gerekir. bu yüzden mirc programına ihtiyaç duyulmaktadır. Sizler için daha anlaşılır ve sade kılarak hazırladığımız mirc programımız tamamen siz kullanıcılarımıza ozeldir.

Peki mIRC kimin? Mirc, muhabbetinkalbi programlarının atası y olarak kabul edilebilir. IRCD sunucularına bağlanıp sohbet chat etmeyi sağlayan bir program olan mirci Khaled Mardam Bey tarafından geliştirilmiştir. Chat ile mirc indir.

MuhabbetinKalbi Chat mIRC İndir

Sohbet chat sitemiz de paranız geçmiyor. Nasıl nick kaydı sırasında bir ücret talebinde bulunmadığımız gibi sizler için tasarlanmış olan mirc scrptimizi indirmek de ücretsizdir. Muhabbeti daha canlı kılmak için renkli olarak da tasarlanabilen mirc indir. Chat ile mirc indir

Sizlerin daha kolay kullanılmasını sağlamak adına hazırlanan mirc, muhabbetinkalbi sitelerinin ilk çıktığı dönemler de oldukça popüler di. Lakin su zamanda yerini Google Play uygulamalar aldı. Eski alışkanlıklarından vazgeçmeyen dostlarımız için ücretsiz mirc indir diyoruz. Sohbet chat ile mirc indir.

WWW.MUHABBETİN.COM

Sohbet Chat Odaları mIRC İndirme

Çok önceden seve seve kullandığımız hatta bazı kişiler hala kullanmakta olup sohbeti daha canlı kılmak için mirc programı kullanmaya devam ediyor. Muhabbetin.com ile mIRC indir

Mirc ile sohbet chat etmek için öncelikle miec indir diyoruz. İndirilen mirc ayarlamaları sitemize ve şahsınıza göre ayarlandıktan hemen sonra muhabbete  dahil olabilirsiniz. MuhabbetinKalbi ile mirc indir.

Kullanımı oldukça kolay ve zevkli olan mirc eski kullanıcılarımızın vazgeçemedigi esas programdır. Bu programa alışmış olan eski katılımcılar Google Play uygulamamıza alışmak da güçlük çekiyorlar. Peki bu Google Play uygulaması nedir ne değildir hemen bakalım.

MuhabbetinKalbi Play Stor Da

Son zamanlarda mirc indir mek istemeyen kullanıcılarımız yeni neslin vazgeçilmezi Google Play uygulamamıza yönlenmiştir.

Uygulamamız son sürüm bir uygulama olup, asla kullanıcı düşme problemi yaşamadan muhabbet chat edebilir. Uygulamamızı indirmek için herhangi bir ücret ödeme söz konusu değildir. Para yok ücret yok.

Daha fazla beklemeden Android telefonlarınıza Google Play uygulamamızı ücretsiz indirebilirsiniz. Hemen ardından Rumuz kayıt zorunluluğu olmadan sohbetimize dahil olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sosyal Medyadan Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

Radyo'nu aç, Müzigin Keyfine bak.